Krotoszyn. Szukasz pracy? Zostań strażnikiem miejskim!

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Krotoszyn. Szukasz pracy? Zostań strażnikiem miejskim! - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca Burmistrz Krotoszyna ogłosił właśnie nabór na strażnika miejskiego. Jeżeli więc szukasz pracy – to może być szansa dla Ciebie!

Wymagania niezbędne na funkcję strażnika miejskiego w Krotoszynie:

  1. posiadanie obywatelstwa polskiego,

  • ukończone 21 lat,

  • korzystanie z pełni praw publicznych,

  • wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe,

  • nienaganna opinia i niekaralność,

  • sprawność pod względem fizycznym i psychicznym,

  • uregulowany stosunek do służby wojskowej.

    Wymagania dodatkowe:

    1. prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność pracy na komputerze,

  • znajomość aktów prawnych:

  • - ustawa o strażach gminnych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1795 ze zmianami),

    - ustawa o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 713 ze zmianami),

    - ustawa o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1282).

    Podstawowy zakres zadań na stanowisku:

    1. ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,

  • czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego – w zakresie
    określonym w przepisach o ruchu drogowym,

  • ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,

  • konwojowanie dokumentów, wartości pieniężnych itp.,

  • patrolowanie miasta,

  • prowadzenie spraw określonych przepisami o wykroczeniach.

    Warunki pracy:

    Praca będzie polegała na patrolowaniu wyznaczonego rejonu miasta. Wykonywana będzie w różnych porach dnia i nocy. Wiąże się to z codziennym przebywaniem (średnio po 6 godzin) w najróżniejszych, często ekstremalnych, warunkach pogodowych: deszcz, mróz, upał.

    Wymagane dokumenty:

    1. życiorys (CV) własnoręcznie podpisany,

  • list motywacyjny własnoręcznie podpisany,

  • dokument poświadczający wykształcenie,

  • inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

  • podpisany własnoręcznie kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

  • własnoręcznie podpisane:

  • - oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu
    z pełni praw publicznych,

    - oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu
    za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
    przestępstwo skarbowe,

    - oświadczenie o stanie zdrowia,

    - oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

    - oświadczenie o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej (informacja o celu, sposobie przetwarzania danych osobowych, prawie dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania) oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych,

    1. mężczyźni – kserokopia książeczki wojskowej.

    Termin i miejsce składania dokumentów:

    Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowisku wymagane dokumenty winny złożyć do dnia 29 stycznia 2021 r. (piątek) w zamkniętych kopertach
    z napisem „Nabór na stanowisko strażnika miejskiego”. W lewym górnym rogu należy umieścić nazwisko i imię osoby składającej aplikację. Za datę doręczenia dokumentów przyjmuje się datę ich wpływu do tut. urzędu. Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty można składać osobiście w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w Krotoszynie ul. Kołłątaja 7, lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, 63-700 Krotoszyn

    ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

    hasło

    Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

    Komentarze (0)

    Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

    Wczytywanie komentarzy