Reklama

Krotoszyn. Nie żyje Tadeusz Ciesiółka, szef OIK-u

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Krotoszyn. Nie żyje Tadeusz Ciesiółka, szef OIK-u - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Zmarł Tadeusz Ciesiółka, kierownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Krotoszynie.

Reklama

Wiadomość o śmierci Tadeusza Ciesiółki, kierownika Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Krotoszynie, wstrząsnęła lokalnym środowiskiem. 

Tadzia Ciesiółkę znało wielu - głównie z powodu jego działalności na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie w powiecie krotoszyńskiem oraz pomoc osobom borykającym się z problemami alkoholowymi. 

Tadeusz Ciesiółka od lat kierował krotoszyńskim OIK-iem, gdzie udzielana jest pomoc psychologiczna, prawna i psychoterapeutyczna osobom borykającym się z między innymi z przemocą domową.

Tadeusz Ciesiółka ukończył Uniwersytet Zielonogórski na kierunkach Pedagogika Pracy Socjalnej i Pedagogika Resocjalizacji i Poradnictwa, oraz skończył studia podyplowowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Organizacja Pomocy Społecznej i Pracy Socjalnej oraz w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu ukończył kierunek Negocjacje i Mediacje. W 2010 roku został laureatem "Złotego Telefonu" przyznawanego przez Zespół "Niebieska Linia".

Wiadomość o śmierci szefa OIK-u wstrząsnęła mieszkańcami powiatu krotoszyńskiego. 

Głęboka niesprawiedliwość losu, że przedwczesna śmierć odebrała Tadziowi możliwość dalszego czynienia dobra, gdy tak wiele miał jeszcze do podarowania światu - napisał w mediach społecznościowych Juliusz Poczta, przewodniczący rady powiatu krotoszyńskiego.  

Tadeusz Ciesiółka zmarł 11 czerwca w wieku 68 lat. Msza św. żałobna zostanie odprawiona we wtorek, 14 czerwca o godzinie 12:30 w kościele p.w. bł. Edmunda na Pożegowie. Złożenie urny do grobu nastąpi po mszy św., na cmentarzu w Gostyniu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy