Elżbieta Płóciennik od 1995 roku pracowała jako nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie, w latach 2005 - 2011 pełniła funkcję wicedyrektora, a następnie została powołana na stanowisko dyrektora. Funkcję tę pełniła do śmierci.
Odeszła wspaniała pedagog, która pozostawi po sobie pustkę i wielki smutek. Była pełną charyzmy i ciepła, oddaną uczniom i współpracownikom Osobą. Wraz z Jej odejściem tracimy niezwykle zasłużoną dla powiatowej oświaty postać, ale przede wszystkim - serdeczną koleżankę i dobrego człowieka - napisały władze powiatu krotoszyńskiego.
Komentarze (0)