/ Gawla, Ambrozego

Wypadek na trasie Zduny - Krotoszyn. Samochód uderzył w drzewo.

Autor: M.P. 08 lip 12:23 426 odsłon
Na drodze krajowej nr 15 w Perzycach doszło do wypadku z udziałem kobiety i dwóch małych dzieci

Samochód osobowy, którym podróżowała kobieta i dwójka małych dzieci jechał od strony Krotoszyna w kierunku Zdun. W pewnym momencie kobieta straciła panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.

- Na miejsce zadysponownano 3 zastępy JRG Krotoszyn oraz 1 zastęp OSP Zduny - mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy krotoszyńskiej policji.

Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce wypadku udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie i zapewnili wsparcie psychiczne przestraszonym dzieciom.  

- Kobieta została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego, a dzieciom daliśmy misie ratowników i udzieliliśmy im wsparcia psychicznego. W aucie odłączyliśmy akumulator i zawód gazu LPG - dodaje Tomasz Patryas.

Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna przebadał kobietę i zadecydował o przewiezieniu jej do szpitala. Natomiast ratownicy medyczni z Kobylina po przebadaniu dzieci nie stwierdzili u nich żadnych obrażeń i przekazali je pod opiekę rodziny, która dojechała na miejsce. 

[AKTUALIZACJA - KLIKNIJ TUTAJ]

Powiązanie z artykułem
[AKTUALIZACJA]. Perzyce. Omijała kota, uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

Zobacz artykuł
Ostatnie komentarze