29 mar / Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Tragiczny wypadek. Zginęły dwie osoby

Autor: KS, fot. KP PSP Rawicz 23 lut 15:03
Do tragicznego wypadku doszło na strasie Smolice – Rogożewo. Zginęło dwóch mężczyzn: 34-letni kierowca i 22-letni pasażer.

Tragiczny wypadek na trasie Smolice – Rogożewo. Tuż przy granicy powiatów krotoszyńskiego i rawickiego, z niewyjaśnionych przyczyn, kierujący fordem mondeo 34-latek stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Służby ratunkowe wezwał przejeżdżający tą trasą mieszkaniec gminy Jutrosin. Jak przyznał w rozmowie z portalem rawicz24.pl nie miał szans, by uwolnić i uratować zakleszczonych w aucie. 

Na miejsce wypadku zadysponowano służby z terenów powiatu krotoszyńskiego i rawickiego. Po przybyciu na miejsce ratownicy stwierdzili, że wewnątrz pojazdu znajdują się dwie osoby. Natychmiast przystąpiono do akcji ratunkowej, polegającej w pierwszej kolejności na wykonaniu dostępu do poszkodowanych.

Ratownicy przy pomocy sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do poszkodowanych w wypadku 34 i 22-latka. Niestety służby medyczne stwierdziły zgon obu mężczyzn. Według nieoficjalnych informacji mężczyźni to obywatele Mołdawii.

Więcej informacji oraz zdjęcia zobacz na portalu rawicz24.pl

Ostatnie komentarze