19 lip / Wincentego, Wodzislawa, Marcina

Audi uderzyło w drzewo. Kierowca zakleszczony w rozbitym samochodzie [FOTO]

Autor: Marta Popławska 15 kwi 13:24 371 odsłon
W Polskich Olędrach (powiat pleszewski) doszło do wypadku z udziałem 39-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego.
Audi, którym kierował 39-latek z powiatu krotoszyńskiego w pewnej chwili zjechało z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Mężczyzna został zakleszczony w rozbitym samochodzie. Na miejsce wysłano strażaków z PSP Jarocin, PSP Pleszew, OSP Dobrzyca i OSP Golina.
 
 
- Po przybyciu na miejsce wypadku natychmiast przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz uwalniania osoby uwięzionej w pojeździe przy pomocy sprzętu hydraulicznego - relacjonują druhowie z OSP Dobrzyca.
 
W tym czasie na miejsce dojchał Zespół Ratownictwa Medycznego z Koźmina Wlkp.
 
- Osoba poszkodowana znajdowała się w pojeździe, Ratownicy medyczni wspólnie ze strażakami ewakuowali poszkodowanego z pojazdu. Po przeprowadzeniu badania podmiotowego, przedmiotowego i urazowego podjęto decyzję o przewiezieniu pacjenta do SOR w Krotoszynie w celu dalszej diagnostyki - mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie. 
 
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna najprawdopodobniej złamał nogę i odniósł ogólne potłuczenia. 
 
- Od kierowcy została pobrana krew na zawartość alkoholu w organizmie. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają pleszewscy policjanci - wskazuje Monika Kołaska, rzecznik prasowy pleszewskiej policji. 
Ostatnie komentarze