24 lut / Macieja, Bogusza, Sergiusza
Moto

Nowy Mitsubishi ASX – przeżyj emocje, które zostaną z Tobą na długo!

Takiej premiery chyba nikt się nie spodziewał. Salon Mitsubishi Kalisz – od progu otulają gości poruszające japońskie dźwięki. Na wejściu widoczne są charakterystyczne dla kraju Kwitnącej Wiśni, lampiony i napisy.

Artykuł Partnera 2391 19 lis 13:33

Nowy salon firmy Auto Centrum Lis marki Mitsubishi Motors w Kaliszu już otwarty!!

31 maja odbył się oficjalny Grand Opening salonu trzech marek z portfolio Auto Centrum Lis: Mitsubishi, Renault i Dacii, w którym uczestniczyło kilkuset gości – klientów oraz partnerów biznesowych.

Reklama 3941 27 cze 16:40

Jak właściwie wykorzystywać światła przeciwmgłowe?

Mgła potrafi skutecznie utrudnić i zniechęcić do jazdy autem. Wprawdzie pojazdy są wyposażone w światła przeciwmgłowe, które mają spieszyć nam z pomocą, ale czy każdy z nas wie, kiedy należy ich właściwie użyć?

RED 214 06 sty 15:23

Co jest sprawdzane na przeglądzie technicznym?

Coroczny przegląd techniczny pojazdu spędza sen z powiek większości kierowców. Mało kto bowiem może sobie pozwolić na kupno nowego, salonowego auta – a tylko właściciele takich czterech kółek przez 3 lata nie muszą oddawać ich na przegląd. Zwykły, szary „Kowalski” jeżdżący kilkunastoletnim samochodem u diagnosty musi pojawić się co roku. I modlić się, by nie stwierdził on żadnych nieprawidłowości.

Marta Popławska 1107 06 sty 15:19

Nie polewaj szyb octem ani gorącą wodą. Zainwestuj w pokrowiec

Zimą – przy minusowych temperaturach – zamarznięte szyby aut to normalka. Niby to wiemy, ale za każdym razem kiedy przychodzi do tzw. „skrobania” próbujemy różnych sztuczek. Czy aby na pewno słusznie?

RED 169 06 sty 15:08

Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Będzie łatwiej?

Robisz prawko? Nie zdałeś już piaty raz? O prowadzeniu auta możesz tylko pomarzyć? Uważaj! Nadciąga rewolucja. I koniec z wielokrotnym oblewaniem kursantów. Ministerstwo infrastruktury planuje bowiem zmianę organizacji i nadzoru egzaminów państwowych na prawo jazdy. Będą one dotyczyć nie tylko kandydatów, ale też osób już posiadających prawo jazdy.

RED 279 06 sty 15:02

Do kiedy jazda w siedzisku?

„Dziecko nie lubi siedzieć w foteliku podczas jazdy, kiedy więc nie będzie musiało w nim podróżować?” „Czy maluch może jechać na przednim fotelu, tuż obok kierowcy?” „Co grozi za podróż bez fotelika”? Takie wątpliwości nurtują wielu kierowców, gdy jako pasażerów mają niemowlęta lub kilkuletnie szkraby. Spieszymy więc z pomocą.

E.S. 732 06 sty 14:52

Pęknięta przednia szyba. Montuj nową. Nie zwlekaj!

Wymiana szyby to skomplikowany proces. Nie należy wykonywać go samodzielnie, ponieważ każdy błąd może mieć kluczowy wpływ na bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów. W przypadku wielu starszych aut najtańsza przednia szyba wraz z wymianą kosztuje około 300 zł. Ale bywają i droższe.

WAN 318 05 sty 15:39

Surowe i drobiazgowe badanie techniczne pojazdów

Do sejmu trafiła nowelizacja ustawy o zaostrzeniu badania technicznego na stacjach kontroli pojazdów. Aktualnie kierowcy przyzwyczajeni są do takich wizyt najczęściej raz w roku, a cała procedura trwa przeważnie około 20 minut. Wszystko ma się zmienić dzięki nowemu pomysłowi.

JKN 156 27 lis 15:50

Nie musisz wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego ani ubezpieczenia

Do tej pory za każdym razem, gdy policja zatrzymywała nas do kontroli, musieliśmy przygotować prawo jazdy, dowód rejestracyjny, aktualne ubezpieczenie OC oraz dowód osobisty. Od 1 października jednak się to diametralnie zmieniło.

JKN 201 18 lis 15:53
Popularne w Moto

Brak popularnych