Reklama

"Ruch szyty wyobraźnią". Warsztaty dla dzieci i nauczycieli w Krotoszynie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

"Ruch szyty wyobraźnią". Warsztaty dla dzieci i nauczycieli w Krotoszynie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Krotoszyński Ośrodek Kultury organizuje warsztaty wspierające rozwój dzieci poprzez ruch, rytm, zadania i taniec. Czeka na zgłoszenia chętnych.

Reklama

„Ruch szyty wyobraźnią”  to warsztaty dla dzieci oraz nauczycieli grup przedszkolnych. Jak przekazuje Krotoszyński Ośrodek Kultury, zajęcia będą odbywały się w 3 etapach.

Pierwszy - to warsztaty dla nauczycieli przedszkolnych. Obejmie zajęcia teoretyczno-praktyczne w zakresie swobodnej myśli, budowania choreografii, wykorzystania wyobraźni dzieci i budowania wspólnej przestrzeni artystycznej w przedszkolu. Warsztaty będą odbywały się w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury.

W kolejnym etapie przewidziano zajęcia dla wybranej grupy dzieci z przedszkoli, które zgłoszą się do udziału w projekcie. W tej części, jak zapowiadają organizatorzy, nauczyciele wykorzystają wcześniej zdobyte wiadomości, by wespół z maluchami stworzyć krórką etiudę. 

Ostatni etap warszatów obędzie się w przedszkolu - pod okiem nauczycieli. 

W tej części powstanie mała etiuda ruchowa, jeśli będzie taka potrzeba koordynowana przez instruktora. Warsztaty będą kończyły się nagraniem etiud i rozmową podsumowującą całość w grupie osób z etapu pierwszego - informuje Krotoszuński Ośrodek Kultury. 

Jak podaje KOK, warsztaty rozpoczną się w momencie uzbierania chętnych osób. Uczestnicy projektu nie ponoszą żadnych kosztów.

Zgłoszenia (imię i nazwisko nauczyciela, nazwa przedszkola, kontakt telefoniczny) z dopiskiem w temacie: „Ruch szyty wyobraźnią”, należy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Informacji na temat warsztatów "Ruch szyty wyobraźnią" można zasięgnąć u koordynatora programu - Lidii Saracen, tel. 500 684 400 lub 576 490 270.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy