W Miejsko - Gminnych Zawodach Sportowo - Pożarniczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Krotoszyn oraz miasta Sulmierzyce wystartowało 17 drużyn (15 męskich i 2 żeńskie) z 15 jednostek OSP.
Zawody odbywały się na stadionie miejskim w Sulmierzycach. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami. W grupie męskiej najlepsza okazała się drużyna z OSP Brzoza, a w grupie damskiej drużyna z OSP Kobierno.
Wyniki zawodów sportowo-pożarniczych
Grupa męska:
- OSP Brzoza
- OSP Krotoszyn 1
- OSP Roszki
- OSP Kobierno
- OSP Krotoszyn 2
- OSP Biadki
- OSP Sulmierzyce
- OSP Różopole
- OSP Bożacin
- OSP Świnków
- OSP Benice
- OSP Lutogniew
- OSP Dzierżanów
- OSP Baszyny
- OSP Orpiszew
Grupa żeńska:
- OSP Kobierno
- OSP Sulmierzyce
Komentarze (0)