Seniorzy biorący udział w zajęciach organizowanych w Dziennym Domu Seniora w Krotoszynie 6 grudnia spędzili wyjątkowo. Z okazji Mikołajek zorganizowano dla nich zajęcia muzyczne.
Emeryci ubrani w mikołajkowe czapki wspólnie śpiewali świąteczne piosenki. Każdy otrzymał także słodki upominek.
Komentarze (0)