Młodzież przygotowała dla seniorów występ artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Później - z pomocą przygotowanych kartek ze słowami - wszyscy wspólnie śpiewali kolędy. Świąteczno - rodzinna atmosfera wszystkich wprawiła w dobry nastrój. Następnie seniorzy zostali poczęstowani kawą i ciastem przygotowanym przez uczniów i nauczycieli z koźmińskiej Trójki.
Koźmin Wlkp. Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora [ZDJĘCIA]
Opublikowano:
Autor: Marta Popławska
reklama
KulturaZ okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klas 8 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wlkp. odwiedzili koźmiński Klub Seniora.
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
Komentarze (0)