Reklama

Koźmin Wlkp. Benefis Zbigniewa Cyunczyka [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Zbigniew Cyunczyk z Koźmina Wlkp. znany jest z miłości do muzyki i wieloletniej współpracy artystycznej z seniorami. W sali koźmińskiego kina "Mieszko" odbył się benefis artysty.

Przyjaciele Zbigniewa Cyunczyka, by uczcić jego twórczość artystyczną, zorganizowali benefis w koźmińskim kinie "Mieszko". Na imprezie pojawiły się tłumy. 

Zbigniew Cyunczyk jest znany w naszym środowisku z miłości do muzyki i wieloletniej współpracy artystycznej z seniorami. Od 25 lat współpracuje przy organizacji “Koźmińskiej Biesiady Seniora” . Od kilku lat jest instruktorem muzycznym zespołu wokalnego “Przyjaciele”, kształci również seniorów- solistów. Komponuje i wykonuje muzykę do spektakli koźmińskiego Teatru Seniora “Radość”, którego założycielką i kierownikiem artystycznym jest jego żona Jolanta - podkreśla Agnieszka Flejsierowicz z koźmińskiego urzędu. 

W koncercie zorganizowanym na cześć Zbigniewa Cyunczyka wystąpił zespół wokalny "Przyjaciele" oraz soliści współpracujący z zespołem, a także zaprzyjaźnieni muzycy - zespół Cool Country Band, Darek Rupociński z Anną Parużyńską, Adam Parzysz, “Kapela znad Orli”, zespół Rho oraz syn muzyka.

Występy przeplatały anegdotki z życia Zbigniewa Cyunczyka, a publiczność zgromadzona w kinie bawiła się wyśmienicie. 

Benefis Zbigniewa Cyunczyka był także okazją do wręczenia mu odznaki "Zasłużony dla Ziemi Koźmińskiej", którą rada miejska przyznała na wniosek Komitetu Organizacyjnego Benefisu Zbigniewa Cyunczyka. Wyróżnienie podczas koncertu wręczyli: burmistrz Koźmina Wlkp. Maciej Bratborski oraz przewodniczący rady miejskiej w Koźminie Wlkp. Justyn Zaradniak. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy