Mieszkańcy Kobylina i przyjezdni goście podczas walentynkowego koncertu mogli posłuchać znanych włoskich przebojów w wykonaniu Alberto Amati. Nie zabrakło „Volare", „Baila Morena", „Ti Amo", „Sempre, Sempre" czy "Bella Ciao".
Publiczność żywo reagowała na muzykę, śpiewając wspólnie z artystą.
Piosenkarz zachęcił zebranych do wspólnego śpiewania. Okazało się, że w Kobylinie mamy wiele muzycznych talentów - podkreślają przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Kobylinie.
Komentarze (0)