reklama

Kobylin. Integracyjne spotkanie seniorów [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Kobylin. Integracyjne spotkanie seniorów [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
KulturaSeniorzy z koła nr 9 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Kobylinie wzięli udział w spotkaniu integracyjnym.
reklama

Impreza odbywała się w grzybku na boisku sportowym w Kobylinie i wzięło w nim udział 65 seniorów z kobylińskiego koła. 

Nie zabrakło kawy i drożdżowego placka oraz kiełbasek usmażonych przy ognisku. Również nie zapomniano o aktywności. Przede wszystkim wspólnych śpiewów przy akompaniamencie akordeonu, pląsów i tańców. Zabawa przy muzyce spotkała się z miłym przyjęciem przez wszystkich uczestników imprezy. Był też sport. Uczyliśmy się grać w „bule” – grę towarzyską z elementami zręcznościowymi. Kończyliśmy tę plenerową zabawę imprezą – z nadzieją na kolejne spotkania w równie miłej, serdecznej atmosferze - podkreśla zarząd koła nr 9 PZERiI w Kobylinie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo