Impreza odbywała się w grzybku na boisku sportowym w Kobylinie i wzięło w nim udział 65 seniorów z kobylińskiego koła.
Nie zabrakło kawy i drożdżowego placka oraz kiełbasek usmażonych przy ognisku. Również nie zapomniano o aktywności. Przede wszystkim wspólnych śpiewów przy akompaniamencie akordeonu, pląsów i tańców. Zabawa przy muzyce spotkała się z miłym przyjęciem przez wszystkich uczestników imprezy. Był też sport. Uczyliśmy się grać w „bule” – grę towarzyską z elementami zręcznościowymi. Kończyliśmy tę plenerową zabawę imprezą – z nadzieją na kolejne spotkania w równie miłej, serdecznej atmosferze - podkreśla zarząd koła nr 9 PZERiI w Kobylinie.
Komentarze (0)