Reklama

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Świnkowie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W Świnkowie (gm. Krotoszyn) świętowano Dzień Kobiet i Mężczyzn.

Spotkanie w Wiejskim Domu Kultury w Świnkowie podzielone było na dwie części. Pierwsza miała charakter zamknięty. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wysłuchały sprawozdania z działalności koła za miniony rok i wybrały nowy zarząd. Na szefową po raz kolejny wybrano Reginę Jakubek, która kieruje KGW Świnków już od 32 lat. Wybrano także ośmioosobowy zarząd.

Zarząd KGW Świnków:

  • Grażyna Głowacka,
  • Agnieszka Marszałek,
  • Maria Nawrocka,
  • Barbara Nowak,
  • Maria Nowak,
  • Gertruda Wygralak,
  • Justyna Krakowska,
  • Katarzyna Mazajczyk.
W tym miejscu podziękowano również Pani Jadwidze Pietrzak i Pani Danucie Sobczyńskiej za ponad dwudziestoletnią działalność w Zarządzie i wyjątkowe zaangażowanie na rzecz wspólnie podejmowanych inicjatyw - podkreślają panie z KGW Świnków. 

Druga część spotkania miała charakter otwarty. Mieszkańcy Świnkowa świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzn. O strawę dla ducha zadbało muzyczne Trio "Jarry Band Mira&Roma".

Za sprawą muzycznego koncertu sympatycznego TRIO „Jarry Band Mira § Roma”, przy kawce i pełnych słodkości stołach, wszyscy którzy skorzystali z zaproszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Świnkowie, spędzili to popołudnie w radości wtórując śpiewem „Piosenkom Sercem Pisanym”. O dobry nastrój przy stołach troszczyli się obecni Panowie, m.in. Pan Mariusz Jańczak – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Świnkowie i Pan Henryk Wygralak – Prezes miejscowego Kółka Rolniczego - wskazują organizatorki z KGW Świnków. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy