19 mar / Józefa, Bogdana

Ostatni raz w tym roku Teatr Polska w Krotoszynie. Zakonnice odchodzą po cichu

Autor: K.S 14 lis 12:46 3 odsłon

Krotoszyn. Projekt Teatr Polska. Dziś ostatni spektakl "Zakonnice odchodzą po cichu" Teatru im. Jana Kochanowskiego z Opola . Zostały ostatnie bilety!

 

Kino Przedwiośnie w Krotoszynie zamieni się po raz kolejny w gmach teatralny. A wszystko za sprawą - już ostatniego w tym roku - przedstawienia z cyklu „Teatr Polska”. Tym razem zobaczyć będzie można spektakl "Zakonnice odchodzą po cichu" w wykonaniu aktorów Teatru im. Jana Kochanowskiego z Opola. Początek o godz. 19.00

Uwaga! Na spektakl zostały ostatnie bilety! Cena wejściówki to tylko 15 zł. Bilety kupisz na stronie www.bilety.kok.krotoszyn.pl

Spektakl „Zakonnice odchodzą po cichu” oparty jest na reportażu Marty Abramowicz.  Jest on punktem wyjścia, a wyjątkowość przedstawienia polega na ogromnej roli interpretacji przez aktorki oraz ich osobisty stosunek do postaci. Spektakl oparty przede wszystkim na poszukiwaniach aktorskich zachwycił jurorów konkursu Modelatornia, którzy postanowili wyróżnić projekt Darii Kopiec i Martyny Lechman.

W tym roku Teatr Polska obchodzi jubileusz – to już jego 10. edycja. Krotoszyński Ośrodek Kultury w programie jest od samego początku. Dzięki temu widzowie z Krotoszyna mogli obejrzeć wiele wspaniałych przedstawień prezentowanych przez najlepsze teatry z całej Polski. Program TEATR POLSKA jest organizowany od 2009 roku przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

ZAKONNICE ODCHODZĄ PO CICHU reż. Daria Kopiec from Teatr Kochanowskiego Opole on Vimeo.

 

Ostatnie komentarze