25 lut / Wiktora, Cezarego

Borzęciczki. Zaśpiewała na festiwalu Anny Dymnej [ZDJĘCIA]

Autor: ES 22 mar 11:00
Uzdolniona wokalnie uczennica SOSW zachwyciła jury na festiwalu Albertiana 2019, organizowanym przez Annę Dymną

Sabina Robakowska uczennica klasy trzeciej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Borzęciczkach wzięła udział w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana” 2019. Wykonując piosenkę Annty Jantar "Radość Najpoięknieszych lat", zachwyciła jury festwialu, którego organizatorem jest Anna Dymna. Sabina najpierwsz zaprezentowała sie w etapie rejonowym, gdzie wyśpiewała pierwszą nagrodę.

Dzięki temu mogła wziąć udział w finale festiwalu i wystąpic na deskach sceny Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Oprócz gromkich braw i uścisków z Anną Dymną otrzymała nagrodę ufundowaną przez marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka. Dla Sabiny występ w Krakowie był ogromnym wyróżnieniem i satysfakcją.

Jestem dumna z każdego sukcesu mojej uczennicy, każdy jej występ daje radość i zmusza do refleksji, że tak naprawdę wszyscy jesteśmy tacy sami. Życzę jej powodzenia w dorosłym życiu - podkreśla Małgorzata Michalska, wychowawca z SOSW wBorzęciczkach.

Po powrocie z festiwalu na Sabinę w osrodku czekał przepyszny tort z cukierni "Łykskawa" w Krotoszynie.

 

Ostatnie komentarze
Popularne w Kultura i rozrywka
22 mar
Walentynki, Walentynki. Jak okazujecie sobie miłość i czułość?