Reklama

Koźmin Wlkp. Klub Malucha już działa

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Klub Malucha już działa - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko 26 dzieci w wieku od roku do 3 lat uczęszcza do Klubu Malucha przy ulicy Klasztornej w Koźminie Wielkopolskim.

Klub Malucha przy ulicy Klasztornej w Koźminie Wielkopolskim powstał dzięki dofinansowaniu w wysokości  1.463.449,32 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020.

Cała wartość projektu wyniosła ponad 1 mln 600 tys. zł. Z racji tego, że Klub Malucha w Koźminie Wlkp., powstał dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej – rodzice maluchów do końca 2022 roku nie płacą za opiekę nad dzieckiem. Płacą jedynie za wyżywienie. 

Klub Malucha w Koźminie Wielkopolskim działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30. W klubie pracuje 5 opiekunek dziecięcych, 2 woźne oddziałowe, woźne i kierownik. 

W naszym klubie utworzyliśmy dwa oddziały – Kotki i Myszki. Dzieci zostały przydzielone do tych oddziałów według kryterium wieku. W placówce będziemy realizować program dydaktyczno – wychowawczy, a ponadto dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z arteterapii oraz w zabawach z językiem angielskim – mówi kierownik Klubu Malucha w Koźminie Wlkp., Milena Skowron–Piechowiak.

 

Projekt jest wdrażany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego na lata 2014-2020, Działanie 6.4. Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi, Poddziałanie 6.4.1. Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy