05 kwi / Ireny, Wincentego

Zmarła 9 osoba zarażona koronawirusem. Odnotowano też kolejne zakażenia.

Autor: alf 24 mar 10:56
Nie żyje mężczyzna, który przebywał w Puławach. Mamy także kolejne osoby zarażone koronawirusem. Również w Wielkopolsce.

Dziewiątą osobą, która zmarła w Polsce, a u której wykryto COVID-19, jest 68-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki. Miał również choroby współistniejące. Dodatkowo odnotowano w kraju 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

 

Dotyczą 7 osób z woj. podkarpackiego i jednej osoby z woj. warmińsko-mazurskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 774, z czego 9 osób zmarło – czytamy w komunikacie ministerstwa zdrowia.

 

Koronawirus nie oszczędza także Wielkopolski. Tu również pojawił się kolejny przypadek zakażenia. Tym razem chodzi o mieszkańca województwa zachodniopomorskiego, który czasowo przebywał w powiecie pilskim.

 

To mężczyzna w średnim wieku, u którego potwierdzono pozytywny wynik testów laboratoryjnych. W stanie średnio dobrym jest transportowany do szpitala w Poznaniu, gdzie będzie pod opieką lekarzy – wyjaśnia Tomasz Stube, rzecznik prasowy wojewody wielkopolskiego.

 

To już 44 osoba zakażona koronawirusem w naszym regionie od początku epidemii.

 

Ostatnie komentarze