05 gru / Sabiny, Krystyny, Edyty

Zduny – Kobylin. Zderzenie dwóch Audi. Jeden samochód dachował [ZDJĘCIA]

Autor: M.P. 13 lis 15:53
22-letni mieszkaniec Zdun, podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzył w samochód kierowany przez 21-latkę z Kobylina.

Do zderzenia doszło w Płaczkowie w powiecie rawickim, pomiędzy Jutrosinem a Dłonią. 22-latek ze Zdun kierujący Audi A6 podczas wyprzedzania uderzył w Audi A3 kierowane przez 21-letnią mieszkankę Kobylina.

 

22-letni mieszkaniec Zdun, kierując samochodem Audi A6, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w wyprzedzany samochód Audi A3, którym kierowała 21-latka z Kobylina - relacjonuje asp. sztab. Tomasz Duszak, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

 

W wyniku zderzenia oba samochody uderzyły w płot posesji w Płaczkowie (gm. Jutrosin), a następnie Audi A6, którym kierował mieszkaniec Zdun dachowało.

 

Jak podaje portal www.rawicz24.pl – zarówno 21-letnia mieszkanka Kobylina jak i 22-letni mieszkaniec Zdun opuścili rozbite pojazdy o własnych siłach. Na miejscu działali policjanci i strażacy.


Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. 22-letni mieszkaniec Zdun został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.


Zdjęcia: Dawid Bela/rawicz24.pl

Powiązanie z artykułem
Chwaliszew – Chachalnia. Wypadek. Kierowca był reanimowany [ZDJĘCIA]

Zobacz artykuł
Powiązanie z artykułem
Wypadek śmiertelny na trasie Krotoszyn – Sulmierzyce. [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]

Zobacz artykuł
Ostatnie komentarze