13 lip / Henryka, Kingi, Andrzeja

#wspieramkrotoszynskie – zakupy rób lokalnie!

Autor: KS 08 maj 15:31
#wspieramkrotoszynskie to nasza akcja na FB, która zachęca do kupowania w lokalnych sklepach oraz korzystania z usług naszych przedsiębiorców.

Powoli luzowane są obostrzenia związane z handlem i usługami. Powoli otwierane są sklepy, a przedsiębiorcy wracają do świadczenia usług. Od niedawna na zakupy możemy wybrać się również w galerii handlowych. Swoje drzwi otworzyła również Galeria Krotoszyńska.

Na zakupy idziemy lokalnie!

Jeżeli planujesz zakupy, postaraj robić się to lokalnie. Z zachowaniem ostrożności możesz udać się do otwartych sklepów. Możesz też odwiedzić naszą grupę na facebook'u #wspieramkrotoszynskie i zobaczyć co oferują nasi przedsiębiorcy. Dlaczego to takie ważne? Małe zakłady usługowe i przedsiębiorstwa to miejsce pracy mnóstwa osób – może kogoś z Twojej rodziny, może Twojego sąsiada. Kupując lokalnie, pomagasz im przetrwać ten trudny okres i ratować miejsca pracy.

Przedsiębiorco, pokaż się!

Do dołączenia do naszej grupy #wspieramkrotoszynskie zapraszamy przedsiębiorców, właścicieli zakładów usługowych czy sklepów. Dołącz do nas i pokaż swoim Klientom, że już działasz!

Możliwość komentowania została wstrzymana.