/ Urbana, Saturnina, Krzysztofa

#wspieramkrotoszynskie – przyłącz się do naszej akcji i pomóż lokalnym firmom

Autor: RED 28 kwi 08:08
Krotoszyn. W tych trudnych czasach wszyscy powinniśmy być razem. Wspierajmy przedsiębiorców, handlowców, rzemieślników, właścicieli lokali z powiatu krotoszyńskiego.

Wspieramy gospodarkę w naszej Małej Ojczyźnie. Dbajmy o miejsca pracy dla mieszkańców powiatu krotoszyńskiego! Dlatego ruszamy z akcją: #wspieramkrotoszynskie

 

Ruszamy z akcją #wspieramkrotoszynskie

Nikomu w obecnej sytuacji nie jest lekko, jednak jaki pusty i smutny będzie Krotoszyn – i okolice - gdy zabraknie nam ulubionej kawiarni, baru, kwiaciarni, salonu fryzjerskiego itd. Może też zabraknąć portalu krotoszynska.pl i Gazety Krotoszyńskiej. Dlatego proponujemy, by zacząć wspierać się lokalnie - nawzajem. Siła jest w nas!

 

Przeczytaj i przyłącz się do akcji #wspieramkrotoszynskie

 

Drodzy mieszkańcy powiatu krotoszynskiego – startując z akcją #wspieramkrotoszynskie chcemy pomóc w tych trudnych czasach wszystkim naszym lokalnym biznesom. Wspierajmy nasze lokalne sklepy, kawiarnie, punkty gastronomiczne i wszystkie inne małe biznesy usługowe. Możemy np. zamówić coś na wynos. Być może kupimy już dziś – z myślą o wykorzystaniu później - bony upominkowe/vouchery? Możliwości - by pomóc przetrwać krotoszyńskiej gospodarce - z pewnością są.

Nikomu w obecnej sytuacji nie jest lekko, jednak jaki pusty i smutny będzie Krotoszyn, gdy zabraknie nam ulubionej kawiarni, baru, kwiaciarni czy szewca? Pomyślmy o tym, jak będzie funkcjonować lokalny biznes, gdy epidemia się wyciszy. I już dziś pomóżmy przetrwać lokalnym biznesom.

 

#wspieramkrotoszynskie

Sklepy nie mają klientów, salony kosmetyczne, fryzjerskie nie mogą pracować. Podobnie jest z restauracjami, warsztatami i wieloma innymi małymi i większymi firmami.

Jeśli firmy z powiatu krotoszyńskiego upadną, nie będzie miejsc pracy, więc w sumie to interes nas wszystkich, żeby życie gospodarcze w naszej małej ojczyźnie podtrzymać.

 

Jak możemy pomóc krotoszyńskim firmom?

Gazeta Krotoszyńska stworzyła grupę #wspieramkrotoszynskie na Facebooku.

Zapiszcie się do niej [KLIKNIJ TUTAJ], zaproście znajomych. Wspierajmy się tam w tym trudnym okresie nawzajem, wrzucajmy swoje pomysły na pomoc lokalnemu biznesowi. Promujmy lokalne firmy i usługi. Posty może dodawać każdy członek grupy!

 

Przedsiębiorcy – piszcie tam – jak można Was wspierać! Może wspomniane vouchery? Może inne formy pomocy? Dajcie znać!

Może macie jeszcze jakieś pomysły? Piszcie do nas: [email protected] lub dzwońcie 62 721 43 90.

Ostatnie komentarze