03 lip / Jacka, Anatola, Tomasza

Tort Łyskawy na benefisie Agnieszki Radwańskiej

Autor: M.P 24 maj 21:59
Agnieszka Radwańska po 13 latach pożegnała się z tenisem i zakończyła zawodową karierę.

Choć decyzję tę podjęła w listopadzie ubiegłego roku, to dopiero 21 maja w Tauron Arena w Krakowie odbyła się oficjalna impreza podsumowująca jej sportową karierę. A tort na tę okazję przygotowała krotoszyńska cukiernia "Łyskawa". 

- Mieliśmy ogromny zaszczyt uczestniczyć w BENEFISIE AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ. Na tę okazję przygotowaliśmy tort, z którym wjeżdżaliśmy na scenę, i który był krojony osobiście przez Agnieszkę - stwierdzają z dumą właściciele krotoszyńskiej cukierni "Łyskawa" na swoim profilu społecznościowym. 

Benefis Agnieszki Radwańskiej był ogromnym wydarzeniem medialnym, rejestrowanym przez stacje telewizyjne. Agnieszka Radwańska rozegrała mecz tenisowy, a następnie bawiła się m.in. z parą prezydencką, Robertem Korzeniowskim, Otylią Jędrzejczak, Jerzym Janowiczem, Jakubem Błaszczykowskim, Marcinem Matkowskim, 

Na benefisie Agnieszki Radwańskiej pojawił się m.in.: Marcin Matkowski, Mariusz Czerkawski, Marcin Wasilewski, Łukasz Kubot, Jerzy Janowicz, Jakub Błaszczykowski, Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski, Joanną Liszowską, czy Andrzejem Piasecznym, który już jutro wystąpi w Krotoszynie na KrotoFESCIE. 

 

 

Ostatnie komentarze