25 lut / Wiktora, Cezarego

Studniówka "Mięśniaka" [ZDJĘCIA]

Autor: T.S 03 lut 13:12
"Niech żyje bal" tymi słowami popularnego utworu Maryli Rodowicz maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych nr 2 wprowadzili się w imprezowy klimat podczas swojego balu studniówkowego.

"Niech żyje bal" tymi słowami popularnego utworu Maryli Rodowicz maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgminazjalnych nr 2 im. Karola Libelta wprowadzili się w imprezowy klimat podczas swojego balu studniówkowego.

 

Uczniowie sześciu klas maturalnych podziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Wychowawcy dekorowali swoich uczniów koniczynkami, które mają zapewnić (obok wiedzy) powodzenie na maturze.

 

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta w Krotoszynie, jako kolejni w powiecie, rozpoczęli odmierzanie czasu do matury. W dniu studniówki co prawda nikt o nauce nie myśli... ale już od poniedziałku przygotowania do matury ruszą pełną parą. Bal rozpoczął tradycyjny polonez, pod przewodnictwem dyrektora szkoły, Romana Olejnika. Potem uczniowie ruszyli na parkiet, by w parach, grupkach, a nawet całymi klasami wybawić się na całego przy muzyce.

 

Ostatnie komentarze