19 lip / Wincentego, Wodzislawa, Marcina

Smolice: Wiktoria Łukowiak laureatką przeglądu

Autor: T.S. 14 kwi 09:00 98 odsłon
Wiktoria Łukowiak, uczennica Szkoły Podstawowej w Smolicach odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2019

Dwie uczennice Szkoły Podstawowej w Smolicach, Zuzanna Płaczek z klasy 8 i Wiktoria Łukowiak z klasy 7, wzięły udział w XI edycji Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2019.

 

Przesłuchania konkursowe odbyły się w Jarocińskim Ośrodku Kultury i oceniało je jury składające się z instruktorów muzyków oraz osób związanych ze środowiskiem artystycznym. Rekordowa liczba 238 uczestników zaskoczyła organizatorów, którzy zmuszeni byli zamknąć listy przed upływem terminu.

 

Zuzanna Płaczek zaprezentowała utwór „Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej, a Wiktoria Łukowiak zaśpiewała „Dłoń” Natalii Kukulskiej. Obie zaprezentowały się znakomicie. Spośród wszystkich wykonawców jury wybrało najlepszych: 14 solistów i cztery zespoły - wszyscy zostali zaproszeni do udziału w koncercie galowym, podczas którego ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. Wśród wyróżnionych znalazła się siódmoklasistka ze Smolic - Wiktoria Łukowiak.

 

 

- Zuzannie i Wiktorii gratulujemy odwagi, talentu oraz znakomitych występów i dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie szkoły. Dziękujemy osobie przygotowującej za pomoc, rady i poświęcony czas. To nie pierwszy muzyczny sukces dziewczyn i z pewnością nie ostatni – poinformowała Szkoła Podstawowa w Smolicach.

 

 

 

Ostatnie komentarze