18 wrz / Irmy, Stanislawa, Ireny

Ronaldo przekracza kolejne granice. Ktoś mu dorówna?

Autor: ola 30 sty 15:30
Cristiano Ronaldo jest niekwestionowanym piłkarskim królem. Wygrywa wszystko co jest możliwe, bije rekordy popularności, finansowe i sportowe.

Ronaldo przekracza kolejne granice. Ktoś mu dorówna?

Cristiano Ronaldo jest piłkarskim idolem dla milionów młodych ludzi na całym świecie. Setki tysięcy dzieci każdego roku rozpoczyna swoją przygodę z piłką nożną oglądając w telewizji wyczyny portugalczyka. 

Ronaldo przekracza kolejne granice. Ktoś mu dorówna?

Jak podaje dzisiaj eurosport, CR7 właśnie przekroczył kolejny rekord. Nie jest to co prawda rekord sportowy. Jednak jako pierwszy człowiek w historii przekroczył liczbę 200 mln obserwatorów na instagramie. Do tej pory nie udało się to nikomu innemu. Kolejne miejsce zajmuje piosenkarka Ariana Grande, którą śledzie "tylko" 173 mln osób. Dla porównania profil ajlepszego polskiego piłkarza - Roberta Lewandowskiego - obserwuje "zaledwie " 16,4 mln internautów, a w całej Polsce mieszka ok 38 mln osób. 

Dzięki takiej liczbie obserwatorów Ronaldo zgarnia za jeden post na IG około 975 tys. dolarów. Co daje mu trzecie miejsce najlepiej na świecie zaraz za: Kylie jenner i Arianą Grande. 

Jedynym profilem, który ma więcej obserwujących na IG jest firmowe konto samego Instagrama i obserwuje je 330 mln użytkowników - jednak jest to konto firmowe a nie profil żywej osoby.

Ronaldo przekracza kolejne granice. Ktoś mu dorówna?

W sieci możemy też znaleźć filmik pokazujący, jak wiele Ronaldo osiągnął dzięki treningom. Widzili na nim przechodniów, którzy próbują wyskoczyć do główki tak, jak w meczu z Sampdorią Genua zrobił to CR7. Odbił piłkę na wysokości 2,65 m.

Ostatnie komentarze