05 gru / Sabiny, Krystyny, Edyty

Powiat krotoszyński. Nie zatańczyli, ale zorganizowali zbiórkę dla Marcela

Autor: M.P. 11 lis 08:50
Akcja #MacarenaDlaMarcela została zainicjowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Konarzewie. Akcja ma za zadanie zbiórkę pieniędzy na leczenie dla Marcela Samola z Krotoszyna.

Zadanie jest proste – nominowane firmy, instytucje i osoby muszą wrzucić do sieci film pokazujący, jak tańczą macarenę, a następnie wpłacić na konto Marcela Samola na portalu siepomaga.pl minimum 10 złotych.

 

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Konarzewie pragnie zainicjować Macarenę dla Marcela. (…) Niech cała Polska tańczy Macarenę dla Marcela! Rodzice z dziećmi, firmy, instytucje - do dzieła ! Tańczymy i wpłacamy minimum 10 zł na rzecz naszego małego wojownika – wskazują pracownicy SOSW w Konarzewie.

 

Do akcji nominowano m.in. starostwo powiatowe w Krotoszynie.

 

I choć urzędnicy nie zatańczyli macareny, to zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz Marcela z Krotoszyna.

 

Na pomysł zorganizowania akcji #MacarenaDlaMarcela wpadła ekipa Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Konarzewie, której dziękujemy za nominację. Niestety - z powodu trwających obostrzeń epidemicznych i charakteru pracy w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie - nie jesteśmy w stanie zatańczyć na wizji – przyznaje Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński.

 

Nie oznacza to jednak, że powiatowi urzędnicy zrezygnowali z udziału w zbiórce pieniędzy na leczenie Marcela Samola z Krotoszyna.

 

Włączamy się w akcję w inny sposób: mamy swoją własną puszkę, która bądź to stoi w sekretariacie, bądź wędruje po biurach. Cała zebrana kwota przeznaczona jest oczywiście na rzecz naszego małego wojownika #goMarcel – mówi Stanisław Szczotka.

Foto: Starostwo powiatowe w Krotoszynie

 

Powiązanie z artykułem
Marcel z Krotoszyna walczy dalej. Potrzeba 4 mln zł. Zostało kilkanaście dni!

Zobacz artykuł
Powiązanie z artykułem
Spacerowali i pompowali dla Marcelka z Krotoszyna

Zobacz artykuł
Powiązanie z artykułem
Koźmin Wlkp. Sprzedawali ciasta, by pomóc Marcelowi z Krotoszyna [ZDJĘCIA]

Zobacz artykuł
Ostatnie komentarze