05 gru / Sabiny, Krystyny, Edyty

Powiat krotoszyński. Apel do młodych ludzi. Zadbajmy o seniorów !

Autor: alf
Czas pandemii, to trudny okres, przede wszystkim dla osób starszych i schorowanych. Wykażmy się empatią, pomyślmy o nich i pomóżmy im.

Na terenie powiatu krotoszyńskiego, prowadzona jest akcja skierowana do najstarszych jego mieszkańców.

 

Kochani Seniorzy! Do Was skierowana jest nasza pomoc. W czasie pandemii, to ważne i potrzebne. Potrzebujesz wyprowadzić psa, zrobić zakupy, opłacić rachunki, a może tylko chcesz porozmawiać...? Jest również możliwość robienia zakupów online. Zamów, my je odbierzemy i przywieziemy – zapewniają organizatorzy akcji.

 

Zwracają się także z apelem do młodych ludzi, by ci wzięli sprawy związane z pomocą osobom starszym oraz schorowanym we własne ręce i dołączyli do wolontariatu.

 

Odezwij się do nas. Młodzi, to do Was ten apel. Chcesz pomóc starszej osobie, wykaż się empatią, rozbudź w sobie potrzebę wolontariatu. Możesz komuś uratować życie – zachęcają organizatorzy akcji.

 

To co istotne, to to, że wolontariusze biorący udział w akcji i docierający do osób potrzebujących posiadają identyfikatory z logo Polska 2050. Akcja już się rozpoczęła. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 733 227 586 bądź poprzez pocztę internetową: [email protected].

Ostatnie komentarze