11 gru / Damazego, Waldemara, Daniela

Otwarcie marketu budowlanego Pszczółka w Krotoszynie [ZDJĘCIA]

Autor: Marta Popławska 08 mar 10:09 1484 odsłon

Dziś, 8 marca w Dzień Kobiet, nastąpiło oficjalne otwarcie marketu budowlanego "Pszczółka" w Krotoszynie.

Market budowlany Pszczółka znajduje się w Centrum Budowlanym Banaszak przy ulicy Osadniczej 2 w Krotoszynie.

W oficjalnym otwarciu Pszczółki wzięli udział zaproszeni goście, władze samorządowe i klienci, którzy do tej pory robili zakupy w Centrum Budowlanym Banaszak w Krotoszynie. 

- Chciałbym w imieniu sieci Majster Budowlane ABC złożyć serdecznie podziękowania i słowa uznania. Dla właścicieli, dla całej ekipy, dla tego zespołu, który ciężko pracował żebyście mogli, drodzy państwo, dzisiaj wejść w te progi po nowemu i dokonywać zakupów - mówił Krzysztof Sobiechowski, wiceprezes zarządu Majster Budowlane ABC

Sam szef Centrum Budowlanego Banaszak nie krył wzruszenia z otwarcia marketu Pszczółka. 

- Chciałbym podziękować zespołowi Majstra za pomoc. Ale przede wszystkim chciałbym podziękować załodze za to, że wykonała kawał dobrej roboty, podziękować klientom za cierpliwość, mamie za to, że też była cierpliwa w stosunku do tych wszystkich zmian, które tutaj działy się przez ostatnie tygodnie, no i Bogu chciałbym podziękować za to, że ja miałem cierpliwość, wytrwałość i determinację, żeby móc to zrobić. Mam nadzieję, że ten efekt, to wnętrze, ten asortyment, te ceny będą dla państwa zadowalające - mówił Karol Banaszak.

Nowy market został poświęcony, a po oficjalnym przecięciu wstęgi klienci mogli zacząć robić zakupy. 

Ostatnie komentarze