27 lut / Gabriela, Anastazji

Noworoczne spotkanie krotoszyńskich przedsiębiorców [ZDJĘCIA I FILMY]

Autor: M.P. 09 sty 17:17
Tradycyjnie już, jak co roku, burmistrz zaprosił przedsiębiorców z powiatu krotoszyńskiego, by wspólnie z nimi świętować Nowy Rok.

 

- Rozmawialiśmy przed chwilą i zastanawialiśmy się, które to już jest spotkanie. Osobiście brałem udział w 20, ale wiem, że w latach 90. takie spotkania też się odbywały. Z pewnością jest to 25, 26, a może nawet 27 spotkanie - stwierdził Jacek Kępa, naczelnik wydziału promocji krotoszyńskiego magistratu.

W auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Krotoszynie zasiedli lokalni przedsiębiorcy, urzędnicy, dyrektorzy szkół i gminnych instytucji oraz przedstawiciele lokalnych służb.

Spotkanie rozpoczęło się od koncertu w wykonaniu krotoszyńskiego zespołu TACY nie INNI. Następnie burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek podziękował przedsiębiorcom za dotychczasową współpracę, pogratulował sukcesów i krótko omówił fatalną sytuację budżetową gminy w 2020 roku.

Na koniec wręczono podziękowania i gratulacje szefom firm, które w ubiegłym roku osiągnęły ogólnopolskie lub międzynarodowe sukcesy. 

Ostatnie komentarze