22 maj / Heleny, Wieslawy, Ryty

Nowe fakty w sprawie mężczyzny, który podpalił się na stacji

Autor: K.S 05 gru 10:39 3 odsłon

Znamy nowe fakty w sprawie mężczyzny, który wczoraj podpalił się na stacji paliw.

Przypomnijmy, że wczoraj ratownicy zostali wezwani do tragicznego zdarzenia. Jak zostali poinformowani, na jednej z krotoszyńskich stacji paliw, mężczyzna polał się benzyną i podpalił.

Na ratunek mężczyźnie rzucili się pracownicy stacji oraz przypadkowi świadkowie (czytaj więcej tutaj).

- W chwili przybycia straży mężczyzna już się nie palił. Nasze działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, w tym zabezpieczeniu oparzeń do momentu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego - dodaje Tomasz Patryas.

Jeszcze w trakcie udzielania pierwszej pomocy ratownicy poinformowali Szpitalny Oddział Ratunkowy o tragicznym wydarzeniu, tak aby byli przygotowani na sytuację. Pacjent w ciężkim stanie trafił do krotoszyńskiego szpitala. Co stało się z nim dalej?

Pacjent po zdarzeniu trafił na SOR. W nocy, w stanie ciężkim, został karetką przewieziony do szpitala w Ostrowie Wlkp. Stamtąd śmigłowcem LPR został przetransportowany do specjalistycznej placówki medycznej – mówi Sławomir Pałasz z SP ZOZ Krotoszyn.

Stan mężczyzny jest bardzo poważny. Do tematu będziemy wracali na www.krotoszynska.pl oraz na łamach Gazety Krotoszyńskiej.

Ostatnie komentarze