30 maj / Ferdynanda, Karola, Jana

Modele i modelki zaprezentowali fantazyjne awangardowe fryzury [ZDJĘCIA I FILMY]

Autor: E.S 23 lut 18:00
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie po raz drugi zorganizowano międzyszkolny konkurs fryzjerski.

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie po raz drugi zorganizowano międzyszkolny konkurs fryzjerski "Awangarda". W zmaganiach wzięli udział młodzi pasjonaci fryzjerstwa ze Szkół Podstawowych nr 1 i 3 w Krotoszynie oraz uczniowie klas w zawodzie fryzjer ze Szkoły Branżowej w Kobylinie oraz gospodarze konkursu - uczniowie klas szkoły branżowej i technikum ZSP nr 3 w Krotoszynie.

Zadaniem młodzieży było wykonać damską fryzurę awangardową. Mieli na 50 minut. 

 

W trakcie finałowej prezentacji liczyła się cała stylizacja modelek. 

Następnie cztery uczestniczki wzięły udział w konkurencji, w której zadaniem było stworzyć awangardową fryzurę męską. Panowie, którzy wcielili się w role modeli, poddali się obcięciu i stylizacji włosów.

 

Zmagania młodych fryzjerów oceniało jury w składzie Weronika Grzelak i Jakub Grzelak, prowadzący w Krotoszynie studio "Barber" oraz nauczycielka zawodu z "trójki" Aleksandra Łopaczyk.

Wśród uczestników ze szkoły podstawowej I miejsce przyznano dla Anny Szymczak, a drugie Magdaleny Talarczyk.

Wśród uczniów szkół średnich za najlepsze uczesanie damskie uznano fryzurę stworzoną przez Adama Koziczyńskiego, II miejsce zajęła Aleksandra Bzodek, a III Hubert Wiliński..

W kategorii fryzur męskich triumfowała Aleksandra Bzodek, II była Klaudia Wiatrak, III miejsce zajęła Hanna Gruszczyńska

Ostatnie komentarze