09 lip / Lukrecji, Weroniki, Zenona

Maciuś Wielebiński ze Smolic potrzebuje pieniędzy na protezę nóżki

Autor: M.P. 08 cze 09:36
5-letni Maciuś w swoim krótkim życiu przeszedł bardzo wiele. Walka z rakiem, chemioterapia, szczęście z pokonania choroby. A później wypadek, w którym stracił nóżkę

Teraz najbliższy Macieja walczą o to, by chłopiec mógł chodzić. Na portalu "Siępomaga" organizują zbiórkę pieniędzy na protezę dla Maciusia. Zbiórka zakończy się za 10 dni, a do potrzebnej kwoty jeszcze wiele brakuje.

- Los wyjątkowo mocno z nas zadrwił! Niektórym aż trudno uwierzyć w to, że nasza historia wydarzyła się naprawdę. 26 lipca 2018 roku Maciuś wpadł pod koła samochodu ciężarowego. Śmigłowcem pogotowia lotniczego został przetransportowany do szpitala. Miał wtedy cztery latka, był niedługo po zakończonym leczeniu chemią. Wcześniej chorował na Neuroblastomę – bardzo złośliwy nowotwór. Myśleliśmy, że nic gorszego niż rak, już go w życiu nie spotka. Tak bardzo się myliliśmy... Na skutek wypadku została mu amputowana noga. By móc chodzić, potrzebuje protezy. Maciek wycierpiał już niewyobrażalnie dużo. Prosimy, pomóż nam przywrócić mu sprawność - proszą najbliżsi 5-letniego Macieja. 

LINK DO ZBIÓRKI NA SIĘPOMAGA - KLIKNIJ TUTAJ!

Ostatnie komentarze