31 mar / Beniamina, Dobromierza, Leonarda

Lutogniew. Festyn parafialny. Kup los - wygraj samochód!

Autor: Red 21 cze 12:13
Integracja – to cel festynu parafialnego w Lutogniewie, który odbędzie się w niedzielę – 23 czerwca. Start o 14.00.

Impreza organizowana jest już po raz piąty. I jak zawsze przewidziano mnóstwo atrakcji a nagrody w loterii lepsze niż w popularnym niegdyś kole fortuny.

Jest szansa na samochód

Po pierwsze główna nagroda to samochód osobowy Dacia Sandero. - Kto chce wygrać auto? Na zawsze! Nie na weekend!!! - reklamuje swoje wydarzenie na facebooku Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Lutogniewie – organizator festynu. Po drugie – dwa kursy na prawo jazdy kategorii B. Po trzecie telewizor 50-calowy, pralka automatyczna. chłodziarko-zamrażarka, rowery, kamera cyfrowa, sprzęt AGD, wycieczka na Litwę, huśtawka ogrodowa. Voucher o wartości 1.000 zł do wydania w biurze podróży Orlando. W sumie przewidziano 50 nagród i każda z nich zadowoli posiadacza szczęśliwego losu, których sprzedaż już trwa. Można je nabyć w cenie 10 zł po każdej mszy w sanktuarium, a także w cukierni „Łyskawa” przy Gołębiej 5 w Krotoszynie.

Zagra Andre

Ale na festynie warto się pojawić nie tylko dla nagród. Będą liczne stoiska z pysznościami i mnóstwo muzyki. Gwiazdą będzie discopolowa formacja Andre. A dla miłośników folkloru w nowoczesnym wydaniu wystąpi góralska kapela „Pogwizdani”, która pojawi się tego dnia aż trzy razy na scenie. Ponadto Duet Caro i na koniec odbędzie się zabawa taneczna, którą poprowadzi DJ Tomek.

„Krówki-pocieszki”

Festyn to także bogactwo smaków. Niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują bogate menu. No i będzie można sprawdzić umiejętności kulinarne lokalnych VIP-ów, którzy będą serwować przygotowane przez siebie smakołyki. Znajdzie się też coś dla łasuchów, bo podczas festynu rozprowadzane będą „krówki-pocieszki”, a część wpływów ze sprzedaży tych cukierków wesprze remont kościoła.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje „Gazeta Krotoszyńska”.

Ostatnie komentarze