25 lut / Wiktora, Cezarego

Krotoszyn: Positive - czyli pozytywne brzmienia w szczytnym celu

Autor: T.S. 30 kwi 09:48
Krotoszyński zespół „Positive” dał nastrojowy występ podczas dorocznego koncertu charytatywnego zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Oklaski widzów brzmiały jeszcze długo po ostatnich dźwiękach "Positive". Nie zabrakła podziękowań dla wykonawcow od organizatorow oraz dyrekcji krotoszyńskiego szpitala. W imieniu kierownictwa SP ZOZ-u wyrazy uznania muzykom złożył Dariusz Markowski, zastępca dyrektora szpitala ds. inwestycyjno-technicznych. Nuie mogło zabraknąć ukłonów w kierunku przedstawicieli CWZK oraz starostwa powiatowego i KOK-u zaangażowanych w realizację koncertu.

 

W trakcie koncertu w sali kameralnej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury prowadzono kwestę na rzecz Zakładu Opieki Paliatywnej w Krotoszynie. W tym roku celem zbiórki jest kupno elektrycznego podnośnika dla chorych Maxi Move Combi z wagą. Podnośnik jest zaprojektowany jako kompletny system o elastyczności oferującej rozwiązania dopasowane do konkretnego pacjenta w dowolnym środowisku opieki.

 

Inicjatywę mozna wspierać do 15 czerwca, wpłacając datki na konto nr: 88 8410 0003 0001 4788 2000 0001  z dopiskiem „Hospicjum 2019”

 

Koncert zorganizowali: Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej (CWZK) i Krotoszyński Ośrodek Kultury, przy wsparciu Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

 

 

 

 

Ostatnie komentarze