25 lut / Wiktora, Cezarego

Krotoszyn: Otwarcie nowej siedziby A-T S.A.

Autor: M.P. 26 cze 13:47
W oficjalnym otwarciu Zintegrowanego Centrum Logistycznego A-T wzięły udział władze spółki oraz zaproszeni goście.

[ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ]

W oficjalnym otwarciu Zintegrowanego Centrum Logistycznego A-T w Krotoszynie wziął udział zarząd spółki, przedstawiciele lokalnego samorządu, wykonawcy inwestycji i zaproszeni goście. 

Uroczystość rozpoczęła się od poświęcenia nowego biurowca.

 

Następnie Paweł Jarmużek - prezes zarządu, wspólnie z przewodniczącym rady nadzorczej Adamem Tyrakowskim i Stanisławem Tyrakowskim zaprosili gości do sali konferencyjnej, gdzie zaprezentowano krótką historię firmy i obecną sytuację spółki. 

- Witam serdecznie w imieniu swoim jak i właścicieli - pana Stasia i Adama Tyrakowskiego, którzy tę firmę założyli 30 lat temu. Większość z państwa wie, w jakich warunkach funkcjonowaliśmy dotychczas - przyznał Paweł Jarmużek.

Do tej pory bowiem firma funkcjonowała przy ul. Zacisze w Krotoszynie.

- Dawaliśmy radę i zawsze mówiliśmy, że skoro dajemy radę pracować i rozwijać się w tak trudnych warunkach - to o ile będzie nam łatwiej, lepiej, przyjemniej, szybciej i sprawniej mając taki obiekt jaki powinniśmy mieć. A nie 4 czy 5 magazynów w Krotoszynie i towar przewożony pomiędzy nimi - wskazywał prezes zarządu. 

Zintegrowane Centrum Logistyczne A-T mieści się na powierzchni niemal 30.000 m2, którą zajmują biura i magazyny. Dodatkowo firma posiada przy Centrum rezerwę 5.000 m2, na której w przyszłości mogą powstawać kolejne magazyny. 

 

- Od początku roku 2018 funkcjonuje magazyn, od końca pierwszego kwartału bieżącego roku funkcjonuje budynek administracji. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Traktuję to jak kolejny etap perspektywiczny dla firmy - mówił z dumą Paweł Jarmużek.

Po części oficjalnej i zaprezentowaniu historii firmy A-T zaproszeni goście wyruszyli na zwiedzanie biur i magazynów. 

 

 

Ostatnie komentarze