02 gru / Balbiny, Bibianny, Pauliny

Krotoszyn. Najbliższe dwa dni bez wody

Autor: M.P. 12 maj 12:49
W związku z awarią zasuw Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie zapowiada przerwy w dostawie wody.

Jutro (13 maja) naprawiana będzie zasuwa w ulicy Samulskiego w Krotoszynie. W związku z tym od godziny 8.00 do godziny 15.00 zamknięte zostaną dostawy wody do posesji przy ulicach: Samulskiego (na odcinku Grudzielskiego do E. Urbanowiczówny), E. Urbanowiczówny (na odcinki Samulskiego do Szosy Benickiej), Półwiejskiej (na odcinku Samulskiego do Spokojnej), Akacjowej, Jodłowej, Madalińskiego, Chłapowskiego, Umińskiego.

 

Dzień później (14 maja) naprawiane będą zasuwy w ulicy Fabrycznej i Kobylińskiej w Krotoszynie. 14 maja w godzinach od 8.00 do 15.00 wody nie będą mieć mieszkańcy posesji przy ulicach: Kobylińskiej (na odcinku Osadniczej do Placu Targowego), Dworcowej (bloki 2,4), Targowej, Plac Targowy, Zamkowy Folwark 5A, Mickiewicza (na odcinku Kobylińska do marketu Kaufland w tym bloki Kobylińska 4e, 4f), Fabrycznej (na odcinku Mickiewicza do Konstytucji 3 Maja), Os. Fabryczna.

 

Z wyżej wymienionych powodów na obszarach przylegających bezpośrednio do powyższych ulic mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – informują pracownicy PGKiM w Krotoszynie.

Ostatnie komentarze