13 lip / Henryka, Kingi, Andrzeja

Krotoszyn. Mieszkańcu, mija termin zapłaty raty podatku

Autor: M.P. 13 maj 12:06
W piątek (15 maja) mija termin zapłaty II raty podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego dla osób fizycznych.

Urząd miejski w Krotoszynie apeluje, by mieszkańcy opłacając podatek korzystali z bankowości elektronicznej.

Wpłat można dokonać na konta indywidualne wskazane w decyzjach podatkowych lub na konto bankowe Urzędu miejskiego w Krotoszynie - Santander Bank Polska S.A. 21 1090 1157 0000 0001 1325 4291 – wyjaśnia Wioleta Kaźmierczak, zastępca skarbnika gminy Krotoszyn.

Osoby, które jednak nie mogą zrobić przelewu na konto bankowe – mogą skorzystać z kasy urzędu, która działa w pokoju nr 26 w budynku przy ulicy Kołłątaja 7 w Krotoszynie. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Jednocześnie informujemy, że w kasie istnieje możliwość płatności w formie bezgotówkowej. Podatnicy mogą płacić i uiszczać zdecydowaną większość opłat za pomocą karty płatniczej (VISA i MasterCard) lub telefonu, który posiada odpowiednią aplikacje – konieczny jest system płatności BLIK, który jest dostępny dla klientów kilku banków. Osoby dokonujące płatności w kasie w formie bezgotówkowej nie ponoszą dodatkowych kosztów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy płatności – mówi Wioleta Kaźmierczak.

Możliwość komentowania została wstrzymana.