04 gru / Barbary, Krystiana, Jana

Krotoszyn. Dodatkowy dzień, w którym targowisko będzie otwarte!

Autor: M.P.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie – zarządca krotoszyńskiego targowiska – informuje, że w najbliższą niedzielę (25 października) targowisko będzie otwarte.

W najbliższą niedzielę – 25 października – będzie się odbywał handel na targowisku miejskim przy ulicy Kobylińskiej w Krotoszynie. Targowisko będzie otwarte tak samo, jak w normalne dni handlowe (wtorek i piątek).

 

W piątek (23 października) targowisko także będzie czynne.

 

Zarządca krotoszyńskiego targu przypomina zarówno handlującym jak i kupującym o obowiązku stosowania się się do zasad bezpieczeństwa. Osoby przebywające na targowisku mają obowiązek – tak jak wszędzie w przestrzeni publicznej – nosić maseczki ochronne lub w inny sposób zakrywać nos i usta. Dodatkowo jest obowiązek zachowania bezpiecznego dystansu między kupującymi.

 

Apelujemy do handlujących i kupujących o przestrzeganie zasad – zasłaniania ust i nosa, noszenie rękawiczek lub dezynfekowanie rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu – mówi Dominik Marszałek z PGKiM Krotoszyn.

 

Dodatkowo na krotoszyńskim targowisku znajdują się płyny do dezynfekcji rąk, toalety są odkażane, a pracownicy PGKiM obsługujący targowisko są zaopatrzeni w środki ochrony indywidualnej.

Ostatnie komentarze