02 gru / Balbiny, Bibianny, Pauliny

KONKURS! Wygraj bilety na SOUNDS OF FREEDOM w Jarocinie

Autor: Redakcja 27 sie 16:07
ROZWIĄZANIE KONKURSU

PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI NA SOUNDS OF FREEDOM 2019 WYGRYWAJĄ:

Karolina Patalas

Tomasz Nyczka

Michał Fabianowski

Gratulujemy i zapraszamy po odbiór wejściówek do piątku (30 sierpnia) do godziny 12.00 do redakcji Gazety Krotoszyńskiej (Rynek 4, Krotoszyn)

                                                                                                                                                                            

Już w piątek, 30 sierpnia na placu przy ulicy Maratońskiej w Jarocinie odbędzie się Sounds of Freedom 2019 - największe zakończenie lata w Wielkopolsce.

Na scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki klubowej, m.in. Westbam (NIEMCY), Peran Van Dijk (HOLANDIA), Dj Hazel & DJ Drum live show, DJ WAJS, CJ.Stone.Official, J KUBA & NEITAN, Bueno Clinic, Adrima, Dj Matys, Dj Irvin czy Degres.

Z tej okazji mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na Sounds of Freedom.

By wziąć udział w zabawie wystarczy polubić post konkursowy na profilu facebookowym "Gazety Krotoszyńskiej" [KLIKNIJ TUTAJ], w komentarzu napisać, na występ którego artysty najbardziej czekacie oraz udostępnić post konkursowy publicznie na swojej tablicy.

Zabawa trwa do wtorku, 27 sierpnia do godziny 11.00. O wynikach konkursu poinformujemy w aktualizacji tego posta oraz na profilu facebookowym "Gazety Krotoszyńskiej".

Wejściówki będą do odbioru w redakcji "Gazety Krotoszyńskiej" (ul. Rynek 4, Krotoszyn) do piątku, 30 sierpnia do godziny 12.00. 

 

 

Ostatnie komentarze