30 maj / Ferdynanda, Karola, Jana

Kobylin/Stary Kobylin: Tłumy na motopikniku

Autor: T.S. 12 maj 14:49
Tłumy mieszkańców i miłośników motoryzacji zawitały do Starego Kobylina na MOTOPIKNIK zorganizowany przez radę sołecką i gminę Kobylin przy współudziale sponsorów

Chyba niewielu spodziewało się, że pierwszy motyopiknik przyciągnie takie rzesze widzow. Po rozpoczęciu imprezy msza świętą, podczas której dokonano poświęcenia pojazdów, uczestnicy przejechali ulicami gminy Kobylin. A nastepnie udali sie do Starego Kobylina.

 

 

Tam na uczestników czekały atreakcje, konkursy, gastronomia, ale wisienką na torcie był pokaz drwali. Ale nie takich zwykłych, bo medalistów mistrzow Polski w zawodach Stihl Timbersports.  Jakby to nie zabrzmiało, to panowie dali niesamowity pokaz cięcia, rżnięcia i rąbania. A swoich sił w piłowaniu sosny mogli spróbować także chętni uczestnicy pikniku. 

 

Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że ta pierwsza tego typu impreza odbyła się na Ziemi Kobylińskiej w Sołectwie Stary Kobylin i miała taki wymiar. Dziękuję wszystkim przybyłym zmotoryzowanym fanom dwóch i czterech kółek, sponsorom, grupie Stihl Timbersports, Sołtysowi Starego Kobylina i tworzącemu się w Sołectwie Kole Gospodyń Wiejskich. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania dzisiejszego moto-pikniku. Warto spotykać w życiu miedzy innymi takich ludzi jak Wy, ludzi z pasją motoryzacyjną. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem - napisał na swoim profilu fb burmistrz Kobylina, Tomasz lesiński, który prywatnie również jest miłośnikiem motoryzacji.  

Ostatnie komentarze