14 lip / Ulryka, Bonawentury, Kamila

Imprezy w powiecie! Co? Gdzie? Kiedy?

Autor: ola 15 lut 07:30
Kiedy będą koncerty, imprezy i spotkania na terenie naszego powiatu?

Krotoszyn - Koncert operetkowy – 15 lutego - sobota

To będzie gratka dla miłośników operetki. Już 15 lutego o godzinie 18.00 w sali krotoszyńskiego kina wystąpią soliści poznańskich scen operetkowych. Karolina Garlińska, Anna Michalak, Bartosz Kuczyk i Klaudiusz Kapłon zaprezentują przeboje takie jak „Usta milczą, dusza śpiewa” z „Wesołej wdówki”, Jakże mam ci wytłumaczyć” z „Księżniczki czardasza”, „Gdzie mieszka miłość” z „Hrabiny Maricy” czy „Twoim jest serce me” i „Herbatka sam na sam” z „Krainy uśmiechu”. Bilety w cenie 30 zł można kupić w kasie kina, kasie KOK-u lub przez Internet.

Koźmin - Kabaret Łowcy.B – 15 lutego - sobota

Łowcy to jeden z najbardziej szalonych i zaskakujących kabaretów w Polsce. Na scenie kina Mieszko w Koźminie Wlkp. zaprezentują swój najnowszy program pt. Jaka to melodia? Występ zaplanowano na 15 lutego. Start o godz.18.00. Bilety w cenie 40 zł można zamówić przez Internet lub zarezerwować je w koźmińskim ośrodku kultury.

Noc zawodowców – 21 lutego

Noc zawodowców organizuje Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Krotoszynie. Podczas spotkania, które zaplanowano na 21 lutego będzie można porozmawiać ze specjalistami o planowaniu kariery i wziąć udział w warsztatach rzemieślniczych – choćby takich jak fryzjersko – kosmetyczne, kucharskie, barmańskie, czy mechaniki pojazdowej. Start o 17.00 w siedzibie szkoły przy Zdunowskiej w Krotoszynie.

Rubinowe gody” – 22 lutego

Grażyna i Marian – małżeństwo z prowincji z okazji 40. rocznicy małżeństwa postanawia pierwszy raz w życiu wyjechać do luksusowego hotelu. Nie spodziewają się, że romantyczna przygoda zmieni się w intrygę na szczytach władz. Teatralna komedia „Rubinowe Gody” - autorstwa Krzysztofa Kędziora zostanie wystawiona w krotoszyńskim kinie już w sobotę - 22 lutego. Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 85 zł można kupić w kasie KOK-u lub kina.

Piękna i Bestia” – 28 lutego

Krotoszyńska grupa teatralna „Kokersi” zaprasza na Musical „Piękna i Bestia” w reżyserii Zuzanny Koziny i Magdaleny Tomczak. Młodzi aktorzy wystąpią w premierowym spektaklu już w piątek - 28 lutego w krotoszyńskim kinie „Przedwiośnie”. Początek o godzinie 19.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina lub Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury.

Babski kabaret „Old Space Girls” - 2 marca

Żarty, skecze i anegdoty, które wyszły m. in. spod pióra Marii Czubaszek czy Zbigniewa Korpolewskiego – będzie można posłuchać w koźmińskim kinie „Mieszko”. Na scenie zaprezentują się – Lidia Stanisławska, Barbara Wrzesińska i Emilia Krakowska. Spektakl zaplanowano na poniedziałek - 2 marca. Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w ośrodku kultury w Koźminie Wlkp. przy Floriańskiej.

Koncert operetkowy – 5 kwietnia

„Z arią i piosenką przez świat – przeboje światowe” - to tytuł koncertu operetkowego, jaki zaprezentują soliści scen poznańskich. Będzie można posłuchać utworów w wykonaniu: Agnieszki Wawrzyniak, Anny Michalak i Bartosza Kuczyka. Gościnnie wystąpi Adam Wojtasik grający na saksofonie. Koncert zaplanowano na 5 kwietnia w Pałacu w Orli. Strat o 15.00. Bilety można zarezerwować telefonicznie bądź osobiście w Gminnym Zespole Instytucji Kultury przy Floriańskiej. Do końca lutego będą w cenie 35 zł. Od 1 marca do dnia koncertu będzie można je nabyć za 40 zł.

Ostatnie komentarze