05 sie / Oswalda, Marii, Mariana

Marcel korzysta z życia i jest pod opieką wrocławskiej kliniki

Autor: alf 27 lip 17:08
Po kilkumiesięcznym pobycie w USA i powrocie do Polski, Marcel trafił pod opiekę lekarzy kliniki „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu.

Jak relacjonują rodzice „małego wojownika”, Marcel jest w wyśmienitej formie.

 

Wiele osób pyta jak Marcel reaguje na rodzinę, przyjaciół czy inne dzieci. Powiemy Wam, że wychodzi na to, że rodzice idą w odstawkę. Marcel uwielbia dosłownie wszystkich. Jest bardzo ufny i nikogo się nie boi. Bardzo nas to cieszy, ponieważ była to nasza ogromna obawa, ale widać junior zaskakuje nas na każdym kroku – przyznają rodzice rocznego chłopca.  

 

Zaś we wrocławskiej klinice „Przylądek Nadziei”, Marcel będzie przechodził kontrolne rezonanse oraz badania.

 

Lekarze starają się załatwić lek dla Marcela, o którym pisaliśmy wcześniej, także prosimy o trzymanie kciuków, aby udało się to załatwić jak najszybciej – apelują rodzice Marcela.

 

 

Marcel – mały wojownik z Krotoszyna – chwyta każdą chwilę z życia, które po raz drugi ofiarowała mu moc dobroci i szczodrości ludzkich serc. Podobnej pomocy potrzebuje teraz niemal jego rówieśniczka – siedmiomiesięczna Sandra z Kalisza, chorująca na SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni).

 

 

Tu też potrzebna jest bajońska suma, bo 10 milionów złotych, z której sfinansowana zostanie terapia genowa. Na razie uzbierano niespełna 3 mln zł, a zbiórka trwa do końca sierpnia br.

 

Błagamy, pomóżcie nam, udostępniajcie zbiórkę naszej córeczki, mówcie o niej wszystkim! Nie zostawiajcie naszej Sandry na później, bo później jej już nie będzie – apelują rodzice Sandry.

Ostatnie komentarze