14 sie / Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

Krotoszyn. Rentgen przy Mickiewicza ponownie przyjmuje pacjentów ambulatoryjnych

Autor: alf 30 cze 10:13
Stanie się tak od 1 lipca. Obowiązkowa będzie jednak rejestracja telefoniczna.

Czasowe ograniczenie wykonywanie badań rentgenowskich w pracowni znajdującej się w Szpitalu Powiatowym przy ul. Mickiewicza w Krotoszynie, podyktowane było zapobieganiem i profilaktyką rozprzestrzeniania się zakażeń koronawirusem.

Cały czas można było jednak można wykonywać badania w pracowni RTG w budynku szpitala przy ul. Bolewskiego 4-8. Pracownia ta nadal czynna jest dla pacjentów ambulatoryjnych (wejście od strony ul. Bolewskiego), tel. 62 588 03 90 wew. 269. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00. 

 

Natomiast pracownia RTG przy ul. Mickiewicza od 1 lipca ponownie będzie przyjmować pacjentów ambulatoryjnych, którzy będą mieli pilne skierowania do wykonania RTG od lekarzy specjalistów oraz zalecenia, aby wyniki badania zapisywane były w wersji cyfrowej na płycie CD. 

 

Pacjenci tacy, przed badaniem muszą koniecznie zarejestrować się wyłącznie drogą telefoniczną – wskazuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Badania dla zarejestrowanych pacjentów w pracowni przy ul. Mickiewicza wykonywane będą o wyznaczonej godzinie, od poniedziałku do piątku, pomiędzy 15.00 a 18.00 (tel. 62 582 14 17). Jednocześnie prosi się o przestrzeganie godzin rejestracji i zgłaszanie się na 5 minut przed wyznaczonym terminem przy wejściu do Izby Przyjęć Szpitala. Więcej szczegółów tutaj.

Ostatnie komentarze