26 lis / Delfiny, Sylwestra, Konrada

Krotoszyn. Informacja dla testujących się na COVID-19

Autor: alf
Kierownictwo SP ZOZ w Krotoszynie, zwraca się z prośbą do pacjentów rejestrujących się do punktu pobrań wymazów w kierunku COVID-19.

Punkt poboru materiału biologicznego do przeprowadzania testu na obecność koronawirusa zlokalizowany jest w kontenerze przy budynku szpitala powiatowego w Krotoszynie, przy ulicy Bolewskiego 4-8. Punkt jest czynny codziennie w godzinach 7.30-12.30 oraz dodatkowo w środy pomiędzy 15.00 a 18.00.

 

Próbki pobierane są tylko i wyłącznie od osób przebywających w samochodach. Wymaz pobierany będzie od pacjentów, którzy wcześniej zarejestrują się telefonicznie – informował we wrześniu Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Okazuję jednak, że rejestrujący się do badania, nie zawsze pojawiają się w wyznaczonym terminie, co może rodzić kłopotliwe sytuacje.

 

Dlatego bardzo prosimy pacjentów, którzy zarejestrowali się na pobranie wymazu w punkcie poboru w Krotoszynie, a wiedzą o tym, że nie będą mogli przyjechać w wyznaczonym terminie aby wykonać to badanie, o telefoniczne poinformowanie o rezygnacji z danego terminu (690 446 430) – informuje Sławomir Pałasz.

 

 

Ostatnie komentarze