02 lip / Jagody, Urbana, Marii

Gmina Krotoszyn. Wybory prezydenckie Sprawdź, na kogo głosowano w twoim lokalu wyborczym

Autor: M.P. 29 cze 10:45
W gminie Krotoszyn do urn poszło 62,37 % wyborców.

 W gminie Krotoszyn do urn poszło 19.396 spośród 31.098 uprawnionych do głosowania. Najwyższą frekwencję (69,18 %) odnotowano w obwodowej komisji wyborczej nr 13 (Środowiskowy Dom Samopomocy (była Szkoła Rolnicza), ul. Langiewicza 2, 63-700 Krotoszyn). Najniższą frekwencję (56,12 %) odnotowano natomiast w obwodowej komisji wyborczej nr 16 (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Benicach, Benice ul. Armii Krajowej 9, 63-700 Krotoszyn).

Jeżeli chodzi o wyniki, to w gminie Krotoszyn Andrzej Duda uzyskał 44,29 % głosów, a Rafał Trzaskowski 27,71 % głosów - szczegółowe wyniki wszystkich kandydatów znajdziesz tutaj [KLIKNIJ].

 

Sprawdź, jak głosowano w poszczególnych lokalach wyborczych na terenie gminy Krotoszyn:

 

 

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie (świetlica), ul. Władysława Jagiełły 4, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

26

2

BOSAK Krzysztof

103

3

DUDA Andrzej Sebastian

458

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

200

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

34

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

356

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

2

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Jordana w Krotoszynie (sala nr 1), ul. Władysława Jagiełły 4, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

16

2

BOSAK Krzysztof

71

3

DUDA Andrzej Sebastian

465

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

228

5

JAKUBIAK Marek

2

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

24

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

1

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

323

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

4

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 3 (Przedszkole nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie, Osiedle Korczaka 10, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

21

2

BOSAK Krzysztof

42

3

DUDA Andrzej Sebastian

301

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

131

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

21

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

232

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

2

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 4 (Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie, ul. 23 Stycznia 20, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

19

2

BOSAK Krzysztof

62

3

DUDA Andrzej Sebastian

308

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

135

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

15

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

1

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

270

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 5 (Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie, ul. 23 Stycznia 20, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

11

2

BOSAK Krzysztof

34

3

DUDA Andrzej Sebastian

292

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

112

5

JAKUBIAK Marek

4

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

21

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

1

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

288

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 6 (Hala Sportowo-Widowiskowa (parter, sala nr 0. 23), ul. Olimpijska 10, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

18

2

BOSAK Krzysztof

39

3

DUDA Andrzej Sebastian

285

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

129

5

JAKUBIAK Marek

3

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

28

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

273

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

0

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 7 (Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie, ul. Mickiewicza 11, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

16

2

BOSAK Krzysztof

51

3

DUDA Andrzej Sebastian

351

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

109

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

10

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

240

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

3

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 8 (Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie, ul. Mickiewicza 11, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

17

2

BOSAK Krzysztof

40

3

DUDA Andrzej Sebastian

242

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

106

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

13

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

208

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

4

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

3

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 9 (Muzeum Regionalne im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie (budynek poklasztorny), Mały Rynek 1, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

22

2

BOSAK Krzysztof

47

3

DUDA Andrzej Sebastian

336

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

173

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

21

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

270

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

3

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 10 (Hala Sportowo-Widowiskowa (I piętro, sala nr 1. 04), ul. Olimpijska 10, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

9

2

BOSAK Krzysztof

50

3

DUDA Andrzej Sebastian

260

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

102

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

12

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

4

8

TANAJNO Paweł Jan

1

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

219

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wlkp. w Krotoszynie, al. Powstańców Wlkp. 13, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

26

2

BOSAK Krzysztof

86

3

DUDA Andrzej Sebastian

385

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

163

5

JAKUBIAK Marek

4

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

13

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

3

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

364

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

2

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

4

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 12 (Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie (budynek byłego internatu), ul. Ostrowska 49, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

15

2

BOSAK Krzysztof

72

3

DUDA Andrzej Sebastian

463

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

160

5

JAKUBIAK Marek

2

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

25

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

2

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

353

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

2

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 13 (Środowiskowy Dom Samopomocy (była Szkoła Rolnicza), ul. Langiewicza 2, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

23

2

BOSAK Krzysztof

64

3

DUDA Andrzej Sebastian

411

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

172

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

30

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

0

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

460

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

5

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 14 (I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 1, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

26

2

BOSAK Krzysztof

122

3

DUDA Andrzej Sebastian

439

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

217

5

JAKUBIAK Marek

1

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

42

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

1

8

TANAJNO Paweł Jan

4

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

416

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

4

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 15 (Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie (budynek szkoły), ul. Ostrowska 49, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

27

2

BOSAK Krzysztof

90

3

DUDA Andrzej Sebastian

462

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

201

5

JAKUBIAK Marek

4

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

21

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

356

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

5

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 16 (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Benicach, Benice ul. Armii Krajowej 9, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

7

2

BOSAK Krzysztof

36

3

DUDA Andrzej Sebastian

397

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

57

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

41

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

5

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

60

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 17 (Szkoła Podstawowa w Lutogniewie, Lutogniew ul. Krotoszyńska 150, 63-700 Krotoszyn)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

13

2

BOSAK Krzysztof

71

3

DUDA Andrzej Sebastian

556

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

117

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

62

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

2

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

152

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

4

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

4

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 18 (Szkoła Podstawowa im. Biskupa Michała Kozala w Kobiernie, ul. Kobierska 3, 63-714 Kobierno)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

15

2

BOSAK Krzysztof

88

3

DUDA Andrzej Sebastian

763

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

183

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

54

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

177

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 19 (Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Orpiszewie, Orpiszew ul. Szkolna 6, 63-714 Kobierno)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

9

2

BOSAK Krzysztof

43

3

DUDA Andrzej Sebastian

532

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

82

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

43

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

1

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

71

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

1

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 20 (Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biadkach, Biadki ul. Szkolna 3, 63-714 Kobierno)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

15

2

BOSAK Krzysztof

73

3

DUDA Andrzej Sebastian

622

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

136

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

76

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

1

8

TANAJNO Paweł Jan

3

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

223

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

3

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Obwodowa komisja wyborcza nr 21 (Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Chwaliszewie, Chwaliszew ul. Ostrowska 39, 63-750 Sulmierzyce)

Numer

Nazwisko i imiona

Liczba głosów

1

BIEDROŃ Robert

10

2

BOSAK Krzysztof

11

3

DUDA Andrzej Sebastian

248

4

HOŁOWNIA Szymon Franciszek

66

5

JAKUBIAK Marek

0

6

KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin

36

7

PIOTROWSKI Mirosław Mariusz

0

8

TANAJNO Paweł Jan

2

9

TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz

55

10

WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz

0

11

ŻÓŁTEK Stanisław Józef

1

 

Ostatnie komentarze