/ Zenobii, Przemyslawa, Edmunda

Burmistrz Krotoszyna apeluje: noście maseczki i zachowujcie dystans!

Autor: M.P. 17 sie 20:52
Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek apeluje do mieszkańców gminy Krotoszyn, by – ze względu na epidemię koronawirusa – zachowali dystans społeczny i zakładali maseczki ochronne.

Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna apeluje do mieszkańców gminy, by – mimo wakacji, ładnej pogody i letniego rozluźnienia – nie zapominali o epidemii koronawirusa.

 

Na terenie Krotoszyna odbywają się – i będą się odbywać – imprezy plenerowe. I choć Franciszek Marszałek zachęca mieszkańców powiatu krotoszyńskiego do udziału w tych wydarzeniach – prosi jednocześnie o zachowanie środków ostrożności.

 

Już teraz serdecznie Państwa zachęcam do udziału w tych wydarzeniach, jednocześnie przypominając o wciąż obowiązujących obostrzeniach związanych z COVID-19! Apeluję do wszystkich uczestników o zachowanie dystansu społecznego (1,5 metra), lub gdy zachowanie tego dystansu nie jest możliwe zakładanie maseczek ochronnych – wskazuje Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna.

 

I prosi mieszkańców gminy Krotoszyn, by zachowywali się odpowiedzialnie.

Wierzę, że wszyscy zachowamy się odpowiedzialnie! Wierzę, że tak długo wyczekiwane imprezy i uroczystości przebiegną w sposób bezpieczny i że nic nie zakłóci nam radości z uczestnictwa – podkreśla Franciszek Marszałek.

 

A dla tych, którzy nie korzystają z wielorazowych maseczek ochronnych, stosując zamiast nich maseczki jednorazowe – przypominamy rady burmistrza Krotoszyna na temat tego, jak dezynfekować jednorazowe maseczki.

Ostatnie komentarze