16 sty / Marcelego, Włodzimierza, Waldemara

Bolsius i "trójka" razem będą kształcić fachowców

Autor: ES 24 kwi 16:39
Producent ozdobnych świec – firma Bolsius z Zalesia Małego – będzie wspierać uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie.

Parafinowany potentat, firma Bolsius z Zalesia Małego, będzie wspierać kształcenie przyszłych fachowców z "trójki". W ramach współpracy wsparciem procesu nauczania i przygotowanie do wykonywania zawodu będą objęci uczniowie kształcący się w zawodach: mechanik - monter maszyn i urządzeń, elektryk, elektromechanik, elektronik, magazynier - logistyk oraz w technikum mechanicznym i elektrycznym.  Uczniowie będą mogli też liczyć na pouczające praktyki.

Umowę o współpracy w siedzibie firmy Bolsius w Zalesiu Małym podpisali Izabela Kossakowska - dyrektor ZSP nr 3 w Krotoszynie, Jacek Więcek” - dyrektor operacyjny firmy Bolsius oraz Stanisław Szczotka - starosta powiatu.

W spotkaniu uczestniczyli również naczelnik wydziału edukacji, kultury i sportu Przemysław Wójcik, Robert Szczotka kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie oraz Krystyna Niewiada i Katarzyna Grześkowiak-Gilicka reprezentujące dział personalny firmy Bolsius Polska.

To już druga umowa patronacka szkoły z lokalną firmą. „Trójka” współpracuje już z krotoszyńskim przedsiębiorstwem Mahle.

Fot. Bolsius

Ostatnie komentarze