13 lip / Henryka, Kingi, Andrzeja

ARiMR w Krotoszynie znów obsługuje rolników

Autor: M.P. 25 maj 10:44
Krotoszyńskie biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wznowiło działalność i znów obsługuje klientów.

Od dziś biuro ARiMR w Krotoszynie znów jest otwarte dla rolników. Sprawy w agencji można załatwiać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

 

- Otwieramy wszystkie biura powiatowe i oddziały regionalne, ale jednocześnie na bieżąco monitorujemy sytuację, szczególnie w województwie śląskim i tych powiatach, w których zagrożenie epidemiczne jest podwyższone. W zależności od rozwoju okoliczności będziemy podejmować dalsze decyzje. – mówi Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

 

Zarówno klienci jak i pracownicy ARiMR muszą zachować środki bezpieczeństwa.

– Chcemy, aby obsługa klienta odbywała się z poszanowaniem bezpieczeństwa, zarówno rolników, jak i naszych pracowników. Każda jednostka będzie sprawdzana pod kątem bezpieczeństwa na bieżąco. – zapewnia Tomasz Nowakowski.

Na miejscu, w biurach powiatowych, beneficjenci będą mieli m. in. możliwość złożenia wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w formie elektronicznej (aplikacja eWniosekPlus) za pomocą udostępnianej przez biuro powiatowe sieci przy bieżącym wsparciu technicznym pracownika Agencji. Login i kod dostępu każdorazowo wysyłany jest SMS-em na numer telefonu wnioskodawcy podany w formularzu. Dlatego ważne jest, aby przychodząc do biura powiatowego, zabrać ze sobą telefon komórkowy.

 

Możliwość komentowania została wstrzymana.