27 lut / Gabriela, Anastazji

7-miesięczny Marcel z Krotoszyna walczy z guzem mózgu. Pomagamy!

Autor: M.P. 20 gru 13:08
Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. To jedyna szansa dla Marcelka.
Siedmiomiesięczny Marcel Samol z Krotoszyna choruje na złośliwego guza mózgu. 
 

- Miesiąc temu, dokładnie 13 listopada usłyszeliśmy wyrok. Medulloblastoma, nowotwór, guz mózgu… Rozpacz jest tym większa, że w Polsce lekarze proponują tylko chemię. Zgodziliśmy się, synek cały czas ją przyjmuje, jednak ona nie wyleczy Marcela. To leczenie paliatywne… - opisują zrozpaczeni rodzice Marcela - Karolina i Artur.

Rodzice szukali więc pomocy dla Marcelka poza krajem. Znaleźli ją w USA. 
 
- Przyszła pozytywna odpowiedź od najlepszego specjalisty od tego rodzaju guzów mózgu. Widzi całkowitą szansę wyleczenia naszego synka! - obrazują. 
 
Problemem są jednak pieniądze. Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. Fundusze trzeba zebrać jak najszybciej, zanim pojawią się przerzuty. 

 

- Warunek jest jeden - musimy jak najszybciej stawić się w klinice w USA. Jeśli pojawią się przerzuty, będzie za późno… Nasze dziecko można uratować, Marcel może żyć! Niestety, ratunek został wyceniony na kolosalne pieniądze… Całość środków (niemal 900 tysięcy dolarów) musimy przelać 3 tygodnie przed przylotem - tłumaczą rodzice Marcelka. 

By ratować życie synka - Karolina i Artur zorganizowali zbiórkę pieniędzy na portalu siepomaga.pl [KLIKNIJ]. 

Każdy może pomóc - liczy się bowiem każda złotówka.

- Błagamy o pomoc, o szansę dla naszego dziecka. Wiemy, że kwota jest astronomiczna, leczenie w Stanach niezwykle drogie… Jednak jeśli byśmy nie podjęli próby, nigdy byśmy sobie nie wybaczyli. Nie możemy czekać, patrzeć, jak nasze dziecko odchodzi w agonii. Będziemy walczyć do utraty tchu. Prosimy, bądźcie z nami, bądźcie z Marcelkiem - apelują rodzice chłopca. 

 

[LINK DO ZBIÓRKI - KLIKNIJ]

Na Facebooku utworzono również grupę, w której odbywają się licytację dla Marcelka - KLIKNIJ TUTAJ. 

Ostatnie komentarze